Teslimat ve İade Koşulları
A. Listem (0)

Teslimat ve İade Koşulları

İADE BİLGİLERİ
Satın almış olduğunuz ürünü herhangi bir hasar vermeden ve kullanmadan 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Sipariş verilen ürün bilgilerinde -%10,+%10 oynama payı olabilir. İadesi istenen ürünler iade şartlarına uygunsa ürün elimize geçtiği gün itibarıyla 14 iş günü içerisinde bedeli tarafınıza takdim edilecektir. Üründe hasar, tahrip, kullanma, değiştirilme ve benzer hallerde yani müşteriye teslim edildiği andaki haliyle iade edilmemesi durumunda www.joypirlanta.com ürünü teslim almaz ve bedelini iade etmez.
Kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazılan ürünler, tamtur alyanslar, v.s) kesinlikle iade alınamamaktadır.
Yüzüklerde özel ölçü yapılan (10-17 ölçü) haricindeki ölçülerdeki ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. (6,7,8,9-18,19,20,21 v.b.)
www.joypirlanta.com adresinden satın alınan ürünlerde FATURA TUTARI üstünden iade işlemlerinde %40, değişim işlemlerinde %20 kesinti yapılmaktadır. 
www.joypirlanta.com'dan yapmış olduğunuz alışverişi iptal edebilirsiniz.
1. Ürün henüz gönderilmediyse; sabah saat 10:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında mail yoluyla yada telefon ederek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Pazar günleri hariç.
2. Ürün kargoya verildiyse; yukarıdaki yöntemlerden biri ile bize haber verdikten sonra, ürün faturası, kargo teslim belgesi ve  ürünün kendisini bize sağlam ve eksiksiz olarak ulaştırdığınız takdirde iptal işlemleriniz geçerlilik kazanır.

Havale ve Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iadesi ve iptali sonrasında ürün yada ürünlerin bedeli işlem başladıktan 21 iş günü içerisinde hesabınıza gönderilir. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerin iptali ve iadesi sonrası bedelin tarafınıza yansıması için geçecek olan süre  tamamen kullanmakta olduğunuz bankanın insiyatifindedir. Bu sürenin kısa yada gereğinden uzun olması  www.joypirlanta.com'un elinde olmayan ve etkisinin olamadığı bir durumdur.
TESLİMAT BİLGİLERİ
Siparişiniz, Yurtiçi Kargo firması tarafından ücretsiz olarak ve brinks güvenlik tarafından sigortalanarak teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel ahşap kutusunda, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte, belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir. Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Joy Pırlanta güvencesi altındadır.
Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için maksimum 7 iş günü)
Stok bilgisi konusunda 0212 520 18 78 numaralı telefondan müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.
Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi (14:00a kadar), Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.
Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.
Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
Siparişinizi hızlı kurye aracılığıyla (istanbul içi) almak isterseniz kurye firmasına ekstra ücret ödeyerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi Joypirlanta.com'a geri getirir.
Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Joypirlanta.com sipariş yetkilisine iletişim formu’nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.
Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.
Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu’nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.